Tiktokta İzlenme Arttırma

Tiktokta İzlenme Arttırma

Hepimizin bildiği üzere İnstagram, Twitter ve Facebook gibi uygulamaların yanı sıra ismi en az bu platformlar kadar anılan başka büyük bir uygulama daha var; Tiktok. Her ne kadar çoğu kişinin bu uygulamaya tepkisi büyük olsa da özellikle Z kuşağının her birinin bu platforma yöneldiğini söylemek mümkün. Tiktok üzerinden gerek takipçi sayısı gerek canlı yayınlar aracılığı ile para kazanılıyor olması bu uygulamaya olan ilgiyi artırmaya başlamaktadır. Bu yüzden Tiktok’taki izlenme sayınızı Tiktok takipçi satın al seçeneği ile Bayigram üzerinden artırmanız sizin için avantajlı olacaktır.

İzlenme sayısı düşük olan kişiler de hem takipçi hem de buna bağlı olarak izlenme sayılarını artırmak istemektedirler. Tiktok’ta izlenme arttırma için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

  • Çekilen videoların yani içeriklerin kaliteli olması
  • Çekilen içeriklerde özgün ve yaratıcı olmak
  • Tiktok’un aktif kullanılması ve paylaşımların düzenli yapılması
  • Çekilen videolarda yani içeriklerde etiket (hashtag) kullanılması

Tiktok’ta İzlenme Nasıl Görülür?

Tiktok uygulamasında sizi yani videolarınızı, paylaşımlarınızı, izleyen kişilerin kim olduğunu tek tek göremezsiniz. Ancak aç kişinin bu içerikleri izlediğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Profiliniz üzerinden Ben seçeneğine tıklamaktır. Buradan da “ Videolar “ seçeneğine tıklayarak paylaştığınız tüm videolara ulaşabilirsiniz. Seçenek itibari ile bu kısımda tüm videolarınız yer alacaktır. Videolarınızın sol alt köşesinde yer alan kısım sizlere izlenme sayınızı gösterecektir.

Tiktok Mavi Tık Nasıl Alınır?

Hesabın orijinalliği ve gerçekliğini belirten mavi tık özelliğini alabilmek için öncelikle 10.000 üzerinde takipçi sayınızın olması gerekmektedir. Bu sayıya ulaşmadan evvel mavi tık rozeti alınması mümkün değildir. Bunu yakaladığınızda yani takipçi sayınız 10.000 ve üzeri olduğunda Tiktok’a giriş yaparak mavi tık hesabına geçiş için ilgili başvuru formları ile bireysel başvuruda bulunabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tık İçin Kaç Takipçi

Genel anlamda Tiktok’ taki fenomenlerin aldığı bu mavi tık rozeti için ilk olarak 10.000 adet takipçinizin bulunması şarttır. Bunun için mevcut takip sayışınızı artırmak bu süreci daha da hızlandıracaktır. Eğer siz de Tiktok takipçi sayınızı artırmak isterseniz o zaman Bayigram firmasının; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden uygun paketleri inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın