Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu, 40 yılı aşkın süredir dünya genelindeki yüz binlerce sertleşme sorunu yaşayan erkeğin sıkıntılarına çözüm üreten tıbbi yöntemdir. Penis içerisine yerleştirilen bir çift çubuk sayesinde doğala en yakın yapay ereksiyon simülasyonu gerçekleştirilmiş olur. Size en uygun mutluluk çubuğu implant tipini seçerken, kişisel tercihlerinizi ve tıbbi geçmişinizi göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Doktorunuz, yaş, enfeksiyon riski, sağlık, yaralanma veya geçmişte aldığınız tedaviye bağlı olarak bir tasarım türünü diğerine önerebilir.

Penil İmplant Tiplerinin Avantajları ve Dezavantajları

-Şişirilebilir üç parçalı mutluluk çubuğu : Avantajları en doğal, en sert ereksiyonu yaratması ve boşalma sonrası indirilerek doğal görünüm sağlamasıdır. Dezavantajı ise diğer herhangi bir implanttan daha fazla arızalanacak parçaya sahip olması ve karında bir rezervuar gerektirmesidir.

-Şişirilebilir iki parçalı mutluluk çubuğu : İndirilerek sönük forma girme özelliği vardır. Yarı sert bir implanttan mekanik olarak daha gelişmiş kullanıma ve fonksiyona sahiptir. Üç parçalı implanta göre daha zayıf bir ereksiyon sağlar.

-Yarı sert mutluluk çubuğu : Parça sayısının az olması nedeniyle düşük arıza olasılığı vardır. Zihinsel veya el becerisi sınırlı kişiler için kullanımı kolaydır. Her zaman biraz sert olan bir penise yol açar. Penisin içine sabit bir baskı uygular, bu da yaralanmaya neden olabilir. Giysilerin altına saklanmak zor olabilir ama bu durum yerine göre avantaja da dönüşebilir. Ayrıca bu protez türünün maliyeti daha düşüktür.

Penis İmplantasyonundan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç almaktan kaçının. Doktorunuz, kanama riskini artırabilecek aspirin ve antiinflamatuvar ilaçları geçici olarak bırakmanızı önerebilir. Ameliyattan sonra ne zaman eve gidebileceğinizi doktorunuza sorun. Mutluluk çubuğu implantı genellikle bir gece kalmayı gerektirir. Yiyecek ve sıvı alımınızı sınırlayın. Ameliyattan önce gece yarısından sonra yemek yemeyin veya içmeyin ve doktorunuzun talimatlarına muhakkak uyun.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

-Operasyondan önce: Mutluluk çubuğu implantasyonu genellikle bir ameliyat merkezinde veya hastanede yapılır. Doktorunuz ameliyat sırasında bayılmanız için ilaç (genel anestezi) veya alt vücudunuzdaki ağrıyı engellemek için ilaç (spinal anestezi) yazabilir. Doktorunuz enfeksiyonu önlemek için intravenöz antibiyotik yazacaktır. Cerrahi bölge ayrıca enfeksiyon riskini azaltmak için ameliyattan hemen önce tıraş edilir.

-Operasyon sırasında: Mutluluk çubuğu ameliyatı sırasında bir noktada idrar toplamak için penis yoluyla mesaneye bir tüp (kateter) yerleştirilebilir. Cerrahınız glansın altında, penisin tabanında veya karnın alt kısmında bir kesi yapacaktır. Cerrahınız daha sonra bir ereksiyon sırasında normalde kanla dolan penisin süngerimsi dokusunu uzatacaktır. Bu doku, Corpora Cavernosa olarak bilinen iki oyuk bölmenin her birinde bulunur.

Cerrahınız uygun büyüklükte bir mutluluk çubuğu implantI seçecek ve implant silindirlerini penisinize yerleştirecektir. Tüm bedenler tam vücut ölçülerinize göre uyarlanmıştır. Doktorunuz iki parçalı şişirilebilir bir cihaz yerleştirirse, pompa ve valf skrotumda bulunur. Üç parçalı bir cihazla, doktorunuz ayrıca bir iç kesikten karın duvarının altına bir sıvı rezervuarı yerleştirecektir. Cihaz kurulduktan sonra cerrahınız kesikleri dikecektir. Mutluluk çubuğu implantasyonu genellikle 45 dakika ile bir saat arasında sürer. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri