Markuteri Parke Özelliğini Keşfettiniz Mi?

Markuteri parke, ahşabın sanata dönüştürülmüş halidir. Yaşam alanlarına kalite, sağlık ve muhteşem görseller kazandırmaktadır. Şık modern ve sağlıklı zeminlere kavuşabilmek hayallerde kalmıyor. Hayatlara sihirli dokunuşlar olarak katılıyor. Üretimden kullanıma kadar her aşaması yoğun emek markuteri parke emeğin hakkını veren şahane bir kullanım sunmaktadır.

 Markuteri parke Nerelerde Kullanılabilir?

 Doğal ahşabın işlenme sanatı olan markuteri parke, muhteşem bir mimari sanatıdır. Belirli ölçülerde ahşap panellerin el oymasıyla açılan kanallar sayesinde hiç bir çivi, vida v.s kullanılmadan işlenmesinden üretilmektedir. Sadece birbirine geçme şeklinde elde edilen markuteri parke kullanılacağı alanlarda fark yaratmaktadır. Dayanıklı ağaçların özel fırınlarda pişirilerek fazla nemden ve deformasyondan korunmasını sağlamaktadır. Meşe, kayın, akçaağaç, ceviz gibi işlemeye elverişli ve uzun ömürlü ağaçlardan üretilen markuteri parkeler için yaşam ömrünü tamamlayan ağaçlar kullanılmaktadır. Ardından işleme tabi tutularak son hali verilmektedir. Maliyeti, yoğun emek ürünü olması ve özel tasarım olması nedeniyle saraylar, konaklarda kullanılmaktadır.

 Eska Floor Farkıyla Markuteri parke

 Günümüzde markuteri parke üretimindee, akçaağaç, ceviz, meşe, kayın ve dişbudak ağaçları kullanılmaktadır. markuteri parke, ömrünü tamamlayıp kontrollü kesilen ve yerine yeni fidanlar dikilerek doğanın dengesini de sağlamaktadır. Bakteri, nem ve olumsuz etkenlerden pişirilerek uzaklaştırılmakta ve üretimi yapılmaktadır. Üretime hazırlanan ağaçlardan farklı model ve ebatlarda markuteri paneller üretilmektedir. Sistre edilerek dayanıklılığı artırılıp pürüzsüz ve talaşsız markuteri parke kendi aparatları sayesinde bir birine geçirilerek döşenmektedir. Yaşam alanlarının ıslak, kuru ihtiyaç duyulan tüm zeminlerde güvenle kullanılabilmektedir. Özel tasarımlarla hazırlanan kusursuz görselli markuteri parkeler uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Eskafloor.com

 Markuteri Parke Ayrıcalığı

 Markuteri parke, bulunduğu mekana kalite kazandırmaktadır. Uzun ömürlü, şık ve modern zeminlerde tasarım özelliği ve popülaritesini korumaktadır. İhmali affetmeyen markuteri parke döşemesi uzmanlık isteyen bir iş modelidir. Eska floor uzun yılların tecrübesi ve deneyimli ekibiyle kusursuz teslimatlara imza vermektedir. 7/24 internetten erişim sağlanabilecek firma yerinde ölçümleme, tasarım ve ardından uygulamaya geçerek tam zamanında teslim etmektedir. Her anını özel çabayla eksiksiz bir şekilde yürüten ustalar eska floor farkını da yansıtmaktadır. Güvenle çalışabilecek firma, iş tesliminden sonra da desteklerinin devam edeceğini garanti etmektedir.

Bir cevap yazın